Výběr ubytování

Ubytovací objekty jsou umístěny na mírném jižním svahu v horní části střediska a jsou rozděleny do 3 kategorií: Pokoje budovy - 40 lůžek (+9 přistýlek), Domky - 76 lůžek (+ 6 přistýlek), Chatky - 51 lůžek. Celkem 167 lůžek. Areál je rozsáhlý, zajišťuje do velké míry soukromí pro rekreanty i při velkém vytížení střediska. Pro větší pohodu, klid a bezpečí našich návštěvníků je vstup a pobyt se psy ve středisku zakázán.

Přehledná interaktivní mapa ubytování zde >>>

Pokoje - hlavní budova (celkem 22 lůžek)

  • celoroční provoz
  • Kapacita:  22 lůžek (+6 přistýlek),  pokoje po kompletní rekonstrukci, 2-4 lůžkové s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny běžným nábytkem, povlečením a ručníky / ústřední vytápění, více o pokojích >>>
  • V přízemí hlavní budovy se nachází společenská místnost, jídelna/sál, veranda,  více >>>

Pokoje - budova II (celkem 18 lůžek)

  • celoroční provoz
  • Pokoje v samostatné budově
  • všechny pokoje s vlastním sociálním zařízením
  • 1.patro: pokoje 2/2/3/3 lůžk., přízemí: dvojpokoj 5+3 lůžka, + ev. další 3 přístýlky
  • Všechny jsou vybaveny lednicí, TV, lůžkovinami, povlečením, ručníky. Více >>>

 

DOMKY ATRIUM 2 / 3  lůžkové pokoje

Celkem 76 lůžek + 6 přistýlek
Sezonní provoz: duben až říjen

- dvou a třílůžkové pokoje (každý domek má 4 pokoje), celkově 10 - 12 lůžek/domek

Společný popis: v každém domku je celkem 10- 12 lůžek ve čtyřech samostatných pokojích (dvoulůžkové s možností přistýlek).
Každý pokoj má vlastní umyvadlo s teplou vodou, jednoduchý nábytek-stůl, židle, úložné police a postele s kompletními lůžkovinami a povlečením.
Vstup do pokojů je z krytého a uzavřeného ATRIA, které je upraveno jako menší  společenská mistnost, s posezením pro 10-20 osob. Dále k dispozici také lednice, možnost připojeni TV.

Z atria je přístup na sociální zařízení -  v každém domku je  2x WC a 2x SPRCHA.  Domek má také menší venkovní terasu se zahradním nábytkem.


Vytápění je možné el. přímotopy (v době 1.5. až 16.9. je možné pouze noční přítápění a to za příplatek 30,-/os)

Více >>>

 

Chatky Koliba 3/4 lůžkové (celkem 51 lůžek)

Sezonní provoz: květen - září

Samostatně stojící dřevěné chatky třílůžkové (9x) a čtyřlůžkové (6x) s klasickými lůžky, stůl, židle a úložné police. Vybavením kompletními lůžkovinami a povlečením. Chatky mají modernizován interiér v minulém roce.
Sociální zařízení je společné v budově přímo v chatové části - nově zrekonstruováno v r.2009 / sprchy na mincové automaty.
Popis: vchod do místnosti chatky z venkovní kryté terasy. Chatky není možné vytápět-pouze sezonní provoz. Možnost parkování auta přímo u chatky, více  >>>


 

Provozní doby jednotlivých objektů jsou orientační.

Přehledná interaktivní mapa ubytování s výberem zde >>>

Společenské místnosti >>>

Kemp

Možnost kempování s vlastními stany či karavany na vyhrazeném prostoru u chatové části, s kompletním sociálním zařízením. Více >>>

 


Doplňující informace pro skupinové pobyty:

Ve všech ubytovacích objektech platí zákaz kouření, vč.společenských místností. V hlavní budově a budově II. není povolen vstup do pokojů s venkovní obuví.

Pro větší pohodu, klid a bezpečí našich návštěvníků je vstup a pobyt se psy ve středisku zakázán.

Rozdělení a počet objektů stanovuje provozovatel střediska dle aktuálního počtu osob ve skupinách - vždy v rámci objednané kategorie. Není možné vyžadovat změny v typu ubytování po příjezdu. Ubytovací objekty jsou rozmístěny v areálu, domky a chaty ve stejné kategorii nemusí vždy svým umístěním na sebe přímo navazovat (proto není vždy technicky možné ubytovat všechny osoby ve skupině přímo vedle sebe). Přesnou skladbu objektů můžeme oznámit 2 dny před nástupem po upřesnění počtu osob.