Jak se k nám dostanete

Vlakem

zastávka PRUDKÁ je přímo u střediska (trať 250/251 Brno - Tišnov - Nové Město n.Moravě - Žďár nad Sázavou), je součástí IDS JMK.

Z Brna vlakem směr Tišnov, v Tišnově přestup na vlak směr Nové město na Moravě - 3.zastávka Prudká (jízdní doba z Brna 1 hodina).

Z Prahy vlakem směr Brno přes Tišnov, v Tišnově přestup na vlak směr Nové město na Moravě - 3.zastávka Prudká (15 minut z Tišnova) Celková jízdní doba z Prahy kolem 3 hodin.

Velmi příznivá cena jízdenek : z Brno hl.n. jizdenka IDS 6 ZÓN jen 49,-/děti do 15 let 24,- Kč. z Brno Královo pole jízdenka IDS 5 ZÓN. Na tyto jízdenky je možné cestovat včetně MHD BRNO, celkem 120 minut. Pro držitele předplatních kupónů-známek na MHD stačí zakoupit pouze jízdenku IDS 4 ZÓNY.

Autem

z Brna směr Kuřim/Tišnov po silnici E385 do Tišnova (25 km) nebo z dálnice D1 (EXIT 162 Velká Bíteš) směr Tišnov E379 přes Deblín (20 km).
Z Tišnova přes kruhovou křižovatku dále po silnici E 387 směr Nedvědice/Vír - stále po hlavní silnici 10 km do Doubravníku.
V Doubravníku na náměstí je velká křižovatka se značenou odbočkou vpravo - PRUDKÁ 3 km (dále po značkách RS Prudká až k nám).

Vyhledávání v jízdních řádech