Naše služby ceny/objednávky

Naše rekreační středisko nabízí níže uvedené služby. Kliknutím na požadovanou službu se zobrazí detailní informace, vč. cen a možnosti objednání.

Online dotaz na volnou kapacitu

Termín ubytování

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

 • Základní ceník / objednávka

  Ubytování a pobyty probíhají ve středisku celoročně. Každý pobyt je nutné předem objednat. V době květen-září je provoz nepřetržitý, v mimosezoně v závislosti na objednaných akcích a aktuálním provozu. Ubytování je možné od 1 noci na libovolnou dobu.

 • Firemní akce/teambuilding/školení/skupinové akce

  Využijte jedinečnost a rozlehlost areálu pro vaše firemní aktivity, školení, teambuildingy, srazy, oslavy atd. ... Pro skupiny od 25 osob nabízíme skupinové slevy.

 • Rodiny - týdenní rekreace

  Chcete strávit příjemnou rodinnou dovolenou v klidném a zdravém prostředí? Pak jste u nás správně :) Týdenní pobyty - rekreace probíhají v termínu 24.6. - 2.9.2018, pobyty jsou na 7 nocí, začátky pobytů v sobotu nebo v neděli (dle typu ubytování)

 • Děti: školní výlety / adaptační pobyty / dětské skupiny

  Nabízíme celoročně možnost pobytů pro školní výlety, adaptační pobyty a jiné dětské nebo školní pobyty všeho druhu. Pobyty jsou možné v libovolné délce od 1 noci včetně stravování. Využijte jedinečnost překrásné přírody, klidu a rozsáhlého sportovního areálu, výukových a společenských místností.

 • Děti / Dosp. - týdenní pobyty

  Nabízíme celoročně možnost týdenních pobytů pro dětské skupiny - tábory, sportovní soustředění nebo skupiny rodin aj. (7 nocí). Využijte překrásné přírody v jakoukoli roční dobu. K dispozici je rozsáhlý sportovní areál a možnost pronájmu víceúčelových společenských místností.

 • Děti: školy v přírodě

  Celoroční možnost pobytů pro školy v přírodě. Využijte překrásné přírody v jakoukoli roční dobu. Pobyty jsou možné minimálně na 4 noci, s počtem od 20 osob. K dispozici je rozsáhlý sportovní areál se 4 hřišti a společenská místnost. Pobyty jsou vždy od pondělí do pátku s možností prodloužení až na 7 nocí (lze dohodnout i jinak).

 • Svatby/pronájmy/ostatní ...

  Pronájmy společenských místností k ubytování, dále pořádáme oslavy narozenin, svatební hostiny, srazy aj. Je možné si pronajmout sál s úpravou stolů, popř. základním prostřením. Podrobnější informace na dotaz.

 • Kemp, tábořiště ...

  Možnost kempování s vlastními stany či karavany na vyhrazeném prostoru louky u chatové části (květen - srpen). Nově zrekontrustruované kompletní sociální zařízení k dispozici přímo u chatové části (50-200 m). Sprchy na mincovní automaty.