Děti: školy v přírodě

Celoroční možnost pobytů pro školy v přírodě. Využijte překrásné přírody v jakoukoli roční dobu. Pobyty jsou možné minimálně na 4 noci, s počtem od 20 osob. K dispozici je rozsáhlý sportovní areál se 4 hřišti a společenská místnost. Pobyty jsou vždy od pondělí do pátku s možností prodloužení až na 7 nocí (lze dohodnout i jinak).

Vítejte v přírodě ! :)

Ubytování

Celoročně poskytujeme ubytování v budovách (hlavní budova 25 lůžek a budova II. 20 lůžek, všechny pokoje s vlastním SZ).
Příjezd: 10-12 hodin, odjezd do 10 hodin (nebo dle dohody v případě obědu ).

V sezoně (květen-záři) poskytujeme ubytování  v domcích atrium (2-4 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením v každém domku), v chatkách Koliba a také  v budovách I a II (celoročně). Více o ubytování >>>

V mimosezonním odbobí můžeme maximálně vstříc Vašim požadavkům, jelikož můžete využívat celý areál jen pro sebe a nejste nikým a ničím rušeni - k dispozici 2 společenské místnosti s možností přizpůsobení pro Vaše aktivity.

Při ubytování v hlavní budově je k dispozici společenská místnost v přízemí hl. budovy. Při ubytování v domcích jsou malé spol. místnosti přímo součástí většiny domků - kryté atrium (pro 10-20 os.).  Dále je možné využít velkou spol. místnost (až pro 80 osob - dobré objednat předem).

Dále jsou k dispozici pro příležitostné využití: krytá veranda s lavičkami a stoly ( asi pro 30 os.), kryté posezení u krbu (asi pro 20 os.) a jiné venkovní prostory.
Rozsáhlý sportovní areál, více >>>

VYHOVUJEME LOKALITĚ Směrnice Ministerstva životního prostředí o poskytování finančních prostředků ze Státního fondu ţivotního prostředí ČR v rámci Programu podpory ozdravných pobytů dětí z oblastí se zhoršenou kvalitou ovzduší. Kód lokality 595551.
Podpora ozdravných pobytů dětí, Mapa oblastí s vyhovující kvalitou ovzduší - Přílohy XI - 4. výzva, příloha 5

Pokud hledáte pobyt na červenec-srpen více zde >>>

Stravování

První den začíná obědem, poslední den snídaní. Možnost příkoupení obědu nebo balíčku poslední den.
Probíhá samoobslužnou formou v prostorné jídelně hl.budovy. Plná penze 5x denně, celodenní pitný režim.

Časy jídel jsou určeny aktuálním provozním řádem nebo dle domluvy. Menu stravy je jednotné.
Zvláštní stravovací režim např. bezlepkovovou nebo bezmléčnou dietu je možné předem domluvit.

Ceník platný od 1.1.2019

pobyty 4 noci/5dní : pondělí až pátek (lze dohodnout i jinak)

možnost prodloužení, možnost změny nástupu a odjezdu po domluvě.
Doprovod zdarma - na každých dosažených 10 dětí + 1 osoba doprovodu zdarma

mimosezona: 1390,-/Kč/osoba/pobyt 4 noci

květen+září 1590,-/Kč/osoba/pobyt 4 noci

sezona: červen 1790,-/Kč/osoba/pobyt 4 noci


Doprovod zdarma - na každých dosažených 10 dětí + 1 osoba doprovodu zdarma

Pokud hledáte pobyt na červenec-srpen více zde >>>

 

Všeobecné a ubytovací podmínky

Ubytovaní je v nástupní den k dispozici od 10 hodin, poslední den je nutné uvolnit do 10 hodin (bez ohledu na objednané stravování), pokud není dohodnuto jinak.
Zavazadla Vám při příjezdu/odjezdu uschováme, k dispozici spol. místnost.
Ubyt.objekty jsou vybaveny lůžkovinami a povlečením (bez ručníků). Poslední den pobytu ŠVP předává objekty v řádném stavu, tzn.čisté, bez odpadků a škod na majetku.
V hlavní budově a budově II. není povolen vstup do pokojů s venkovní obuví. Denní úklid je zajišťování na sociálních zařízeních avšech spol.prostorech. Uvnitř pokojů/domků si každý uklízí sám (vč. vynášení odpadků). Doprovod zdarma -  na každých dalších dosažených 10 platících dětí je 1 osoba doprovodu zdarma.

Platební a storno podmínky

Rezervační poplatek za osoby : ihned po objednání (100,-Kč za osobu ).Rezervační poplatek se odečítá od ceny pobytů, a to za příslušný počet osob, které se pobytu zúčastní (100,-/osobu), za nenastoupené osoby je nevratný ! Upřesnit počet lze 30 dnů před nástupem bez ztráty rez. poplatku. V případě zrušení, nekonání, nenastoupení akce je nevratný.

Vyúčtování: hotově po příjezdu (even. fakturou - musí být dohodnuto předem v objednávce).
Pobyt účtujeme podle skutečného počtu osob, nahlášeného 2 dny předem (nemá vliv na rezervační poplatek-viz výše), musí být dodržen minimální počet 20 platících osob.

Informační servis pro ŠVP

  • Zdravotník není ve středisku přítomen, nejbližší zdravot. zařízení : Poliklinika Tišnov (také pohotovost), dětská lékařka: MUDr. Věra Vodová, Na Rybníčku 627, Tišnov - Tel: 549 415 154. Akutní případy se řeší standardně rychlou záchrannou službou 155.
  • Středisko splňuje hygienické požadavky pro pořádání dětských zotavovacích pobytů, hyg.dozor: Krajská hyg.stanice BRNO, Jeřábkova 4.
  • Provádíme pravidelné rozbory vlastní pitné vody (rozbory jsou k dispozici na středisku nebo na vyžádání)
  • Jídelní lístky sestavujeme vždy v týdnu před akcí (možnost konzultace).
  • Smlouvy pro školy nevystavujeme, zasíláme pouze rezervační a vyúčtovací faktury, kde je vše potřebné uvedeno. Případné smlouvy nám zaslané potvrzujeme - pokud jsou skutečnosti v nich uvedené v souladu s našimi Všeobecnými a platebními podmínkami.

Zajímavé turistické cíle v okolí

Ze střediska je možná široká škála vycházek a výletů pěších nebo v kombinaci s vlakem:

Hrad Pernštejn (8km), Tišnov Předklášteří - gotický chrám a muzeum Porta Coeli (10 km), Tišnov - Rozhledna Klucanina (13 km) Křížovice - Galerie z ruky (6 km), Doubravník - gotický kostel s hrobkou pánů z Pernštejna (3 km), Westernové Městečko Šiklův Mlýn (20 km), Moravský kras - 4 jeskyně a propast Macocha (40 km), zámek Lysice (15 km), zámek Rájec n.Svitavou (25 km).

V zimním období navíc : Nedvědice - bruslení na stadionu s umělým ledem (vlakem 8 km), Nedvědice - sjezdovka (10 km), Tišnov Předklášteří - sjezdovka, noční lyžování (10 km), Bystřice Karasín - sportovní centrum, sjezdovka, rozhledna (20 km) Kuřim - krytý bazén (vlakem 20 km), Nové město a okolí - běžecké tratě (vlakem 40 km) aj.

Objednávka pobytu - školy v přírodě

Termín ubytování a počet osobPočty osob

Věk dětí:

Typ ubytování


Kontaktní informace


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

  • po obdržení objednávky vystavujeme rezervační fakturu (100,- nebo 300,-Kč za osobu / více zde >>>)
  • doplatek a vyúčtování vždy hotovostně při příjezdu (platba fakturou lze dohodnout předem)
  • všeobecné objednací, platební a storno podmínky jsou uvedeny na internetu a rezervační faktuře

Dílčí početní změny je nutné nahlásit minimálně 2 pracovní dny před nástupním termínem (emailem nebo telefonicky). V průběhu pobytu je možné po dohodě provádět změny počtů ve stravování vždy na následující den.

Storno: Rezervační poplatek se odečítá od vyúčtování služeb za počet osob, které se zúčastní celého pobytu. Při vyšší neúčasti či nekonání akce se nevrací rezervační poplatek. Na včas neohlášené početní změny nemůžeme brát zřetel.

Informace: telefonicky 549 418 742 (pracovní dny 10 - 16 h) nebo emailem