Nástupní informace pro dětské akce a školní výlety

Rozdělení a počet objektů stanovuje provozovatel střediska dle aktuálního počtu osob ve skupinách - vždy v rámci objednané kategorie. Není možné vyžadovat změny v typu ubytování po příjezdu ! Ubytovací objekty jsou rozmístěny v areálu, většinou navazují dle kategorií, ale nejsou přímo vedle sebe. Přesnou skladbu objektů můžeme oznámit 2 dny před nástupem - prosíme informujte se.

DOPORUČUJEME : Objednávejte pouze takový počet lůžek, který máte zajištěný vybráním určité zálohy od účastníků (100,-). Přiobjednání lůžek je možné kdykoliv (pokud jsou ještě volná místa).

V nástupní den je možné přijet do střediska v hlavní sezoně (květen-srpen) od 10 hodin.
U
bytování je k dispozici od 12 do 16 hodin bez ohledu na typ stravování (dle možností i dříve). Zavazadla Vám do doby ubytování uschováme, pobyt v areálu není omezen. Využití společenských místností (samostatných)  je možné v závislosti na aktuálním provozu a vytížení. Pro výhradní používání je proto nutné předem objednat. Spol.místnosti  v domcích - Atria jsou součástí zvoleného typu ubytování.

Po příjezdu se dostavte na recepci. Připravte si seznam všech účastníků s uvedením jména, adresy a datumu narození, včetně adresy školy.

Klíče od ubytování budou vydány oproti vratné záloze 100,-Kč/skupinu.

Ubytovací řád, který obdržíte na recepci je závazný, za skupinu odpovídá vždy vedoucí. V hlavní budově a budově II není povolen vstup do pokojů s venkovní obuví.

Stravování se vydává v jídelně hlavní budovy v uvedených časech: v sezoně snídaně 7,30-9,00 obědy 12,00 - 13,00 večeře 17,30-18,30. Výdej stravy se uskutečňuje vždy celé skupině najednou. V mimosezoně jsou časy dle dohody.

V sezoně (květen-září) je v provozu na recepci minimarket s letní zahrádkou se sortimentem nápojů, cukrovinek, zmrzliny a teplého občerstvení. Je také možné zakoupit špekáčky/pečivo na opékání.
Provozní doba 10,00-21,00 (změna dle provozních podmínek vyhrazena)

K dispozici nápojový automat na teplé nápoje v jídelně.

Půjčujeme sportovní potřeby - míče, stolní tenis - a to za poplateky ( 5-10,-Kč/den)

Doprava

Nejlépe a nejrychleji se k nám dostanete vlakem - linka S3 IDS JMK - Brno-Tišnov-Nedvědice (zastávka Prudká je 3. zastávka z Tišnova, v Tišnově se přestupuje s okamžitou návazností dalšího spoje). Zastávka Prudká je přímo u střediska. Pozor, zastávka je celodenně pouze na znamení - je nutné zmáčknout tlačítko ve ve vagonu neo uvědomit průvodčího. Využijte velmi výhodné jízdenky IDS. Jízdní doba z Brna 1 hodina.

Počet osob

upřesněte 2 dny před nástupem, nejlépe emailem s udáním termínu a názvu školy - udejte počet dětí (chlapci/dívky) a doprovodu. Také oznamte čas a způsob příjezdu (vyhnete se tím zbytečnému čekání nebo změnám v dopravě).
Nenahlášené změny počtů osob akceptujeme od následujícího dne. Rezervační poplatek se odečítá pouze za počet osob, které skutečně nastoupí pobyt (100,-Kč/osobu). Částka za pobyt se účtuje za skutečný počet osob. Oznamujte proto včas větší početní změny.

Poslední den

ubytování je nutné uvolnit do 10 hodin, klíče vráceny na recepci, poté bude provedena kontrola stavu objektů. Objekty musí být uvedeny v původním stavu, tzn. v pořádku, čisté bez odpadků.

Zavazadla Vám uschováme, pohyb ve sportovním areálu není omezen.