Školy v přírodě

Celoroční možnost pobytů pro školy v přírodě. Využijte překrásné přírody v jakoukoli roční dobu. Pobyty jsou možné minimálně na 4 noci, s počtem od 20 osob. K dispozici je rozsáhlý sportovní areál se 4 hřišti a společenská místnost. Pobyty jsou vždy od pondělí do pátku s možností prodloužení až na 7 nocí (lze dohodnout i jinak).

Vítejte v přírodě! :)

Ubytování

Celoročně poskytujeme ubytování v budovách (hlavní budova až 28 lůžek  a budova II. až 21 lůžek, všechny pokoje s vlastním sociálním zařízením).
Příjezdy do 10 hodin, odjezdy dle dohody.

V sezoně (květen-záři) poskytujeme ubytování také v domcích atrium (2-3 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením v každém domku),  a v chatkách Koliba.

V mimosezonním odbobí můžeme maximálně vstříc Vašim požadavkům, jelikož můžete využívat celý areál jen pro sebe a nejste nikým a ničím rušeni - k dispozici 2 společenské místnosti s možností přizpůsobení pro Vaše aktivity.

Při ubytování v hlavní budově je k dispozici společenská místnost v přízemí hl. budovy. Při ubytování v domcích jsou malé spol. místnosti přímo součástí většiny domků - kryté atrium (pro 10-20 os.). Dále je možné využít velkou spol. místnost (až pro 80 osob - dobré objednat předem).

Dále jsou k dispozici pro příležitostné využití: krytá veranda s lavičkami a stoly ( asi pro 30 os.), kryté posezení u krbu (asi pro 20 os.) a jiné venkovní prostory.

VYHOVUJEME LOKALITĚ Směrnice Ministerstva životního prostředí o poskytování finančních prostředků ze Státního fondu ţivotního prostředí ČR v rámci Programu podpory ozdravných pobytů dětí z oblastí se zhoršenou kvalitou ovzduší. Kód lokality 595551.

Stravování

První den začíná obědem, poslední den snídaní. Možnost příkoupení obědu nebo balíčku poslední den.
Probíhá samoobslužnou formou v prostorné jídelně hl.budovy. Plná penze 5x denně, celodenní pitný režim.

Časy jídel jsou určeny aktuálním provozním řádem nebo dle domluvy. Menu stravy je jednotné.
Zvláštní stravovací režim např. bezlepkovovou nebo bezmléčnou dietu je možné předem domluvit. Je nutné mít vlastní bezlepkové pečivo.Předpověď počasí


Počasí Brno