Školy v přírodě

Celoroční možnost pobytů pro školy v přírodě. Využijte překrásné přírody v jakoukoli roční dobu. Pobyty jsou možné minimálně na 4 noci, s počtem od 20 osob. K dispozici je rozsáhlý sportovní areál se 4 hřišti a společenská místnost. Pobyty jsou vždy od pondělí do pátku s možností prodloužení až na 7 nocí (lze dohodnout i jinak).

Vítejte v přírodě! :)

Ubytování

Celoročně poskytujeme ubytování v budovách (hlavní budova až 28 lůžek  a budova II. až 21 lůžek, všechny pokoje s vlastním sociálním zařízením).
Příjezdy od 10 hodin - dle domluvy, odjezdy do 11 hodin, ubytování vždy do 10 hodin.

V sezoně (květen-záři) poskytujeme ubytování také v domcích atrium (2-3 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením v každém domku),  a v chatkách Koliba.

V mimosezonním odbobí můžeme maximálně vstříc Vašim požadavkům, jelikož můžete využívat celý areál jen pro sebe a nejste nikým a ničím rušeni - k dispozici 2 společenské místnosti s možností přizpůsobení pro Vaše aktivity.

Při ubytování v hlavní budově je k dispozici společenská místnost v přízemí hl. budovy. Při ubytování v domcích jsou malé spol. místnosti přímo součástí většiny domků - kryté atrium (pro 10-20 os.). Dále je možné využít velkou spol. místnost (až pro 80 osob -  objednat předem).

Dále jsou k dispozici pro příležitostné využití: krytá veranda s lavičkami a stoly ( asi pro 30 os.), kryté posezení u krbu (asi pro 20 os.) a jiné venkovní prostory.

Stravování

První den začíná obědem, poslední den snídaní. Možnost příkoupení balíčku poslední den. Odjezd z areálu do 11 hodin.
Probíhá samoobslužnou formou v prostorné jídelně hl.budovy. Plná penze 5x denně, celodenní pitný režim.

Časy jídel jsou určeny aktuálním provozním řádem nebo dle domluvy. Menu stravy je jednotné.


Zvláštní stravovací režim např. bezlepkovovou nebo bezmléčnou dietu je možné předem domluvit- zaslat emailem 2 dny před pobytem.
(spec.strava se netýká snídaní,  polévek, svačin, ty jsou pouze jednotné pro všechny)
Je nutné mít vlastní bezlepkové pečivo.

Poplatek 40,-/den

Veganskou a speciální diety a stravu nepřipravujeme.

Ceník zde.

Objednávejte pomocí rezervačního formuláře.

Platební podmínky zde.Předpověď počasí


Počasí Brno