Ubytovací řád

Ubytování

V nástupní den je ubytování k dispozici vždy od 16 hodin bez ohledu na typ stravování. Při dřívějším příjezdu Vám zavazadla uschováme, využití společenských místností (popř. jiných služeb) je však možné pouze v závislosti na aktuálním provozu. Ubytování vydáváme v nástupní den do 20 hodin!

Po příjezdu se dostavte na recepci, kde:

  • předáte seznam ubytovaných osob (jméno, adresa, dat.narození)
  • zaplatíte objednané služby (uhradíte vyúčtování rezervační faktury) a případné poplatky (z přechod. ubytování, parkovací)
  • po vyřízení všech formalit obdržíte klíče od objektů (skládá se záloha 100-1000 Kč, která je vratná poslední den pobytu po kontrole objektů)

Upozorňujeme, že pobyt psů není povolen!

POZOR: u skupin vyřizuje veškeré formality pouze osoba, která pobyt objednávala (včetně vyúčtování, předávání klíčů atd). Nikomu jinému nebudou vydány klíče.

Stravování

Vydává se v jídelně hlavní budovy v uvedených časech:

  • snídaně 7.30 - 9.00
  • obědy 12.30 - 13.00
  • večeře 17.30 - 18.30

Výdej stravy se uskutečňuje vždy celé skupině najednou. Pokud zákazník neodebere objednané stravování ve stanovených časech, strava nebude vydána a ztrácí na ni nárok.

V sezoně květen-září je v provozu recepce se minimarketem a letní zahrádkou se sortimentem nápojů, cukrovinek, zmrzliny a fast food. Je také možné zakoupit špekáčky/pečivo na opékání. Půjčujeme sportovní potřeby - míče, sety na stolní tenis a badminton - a to za poplatek 5-10,-Kč/den. K dispozici nonstop nápojový automat na teplé nápoje. V mimosezoně (říjen-duben) je v provozu bar v hlavní budově - pouze u oběda a večeře (max. do 22hodin).

Počet osob

skupiny musí nahlásit změnu počtu osob na stravování 2 dny před nástupem, nejlépe emailem. Nenahlášené změny akceptujeme od následujícího dne. Oznamujte proto včas změny.

Poslední den

ubytování je nutné uvolnit do 10 hodin, klíče vráceny na recepci, poté je provedena kontrola stavu objektů. Objekty musí být uvedeny v původním stavu, tzn. v pořádku, čisté bez odpadků. Skupiny odevzdávají klíče najednou.

Zavazadla Vám v případě potřeby uschováme.Předpověď počasí


Počasí Brno