Ubytovací řád

Ubytování

V nástupní den je ubytování k dispozici vždy od 16 hodin bez ohledu na typ stravování. Při dřívějším příjezdu Vám zavazadla uschováme, využití společenských místností (popř. jiných služeb) je však možné pouze v závislosti na aktuálním provozu a přechozí dohody. Ubytování vydáváme v nástupní den do 20 hodin (pokud není domluveno jinak).

Po příjezdu se dostavte na recepci, kde:

  • předáte seznam ubytovaných osob (jméno, adresa, dat.narození)
  • zaplatíte objednané služby (uhradíte vyúčtování rezervační faktury) a případné poplatky (z přechod. ubytování, parkovací)
  • po vyřízení všech formalit obdržíte klíče od objektů

Upozorňujeme, že pobyt psů není povolen.

Je zakázáno dovážení a používání vlastních výčepních zařízení a sudových nápojů.
Ty lze u nás objednat předem emailem.

POZOR: u skupin vyřizuje veškeré formality pouze osoba, která pobyt objednávala (včetně vyúčtování, předávání klíčů atd). Nikomu jinému nebudou vydány klíče.

Stravování

Vydává se v jídelně hlavní budovy v uvedených časech:

  • snídaně 7.30 - 9.00
  • obědy 12.00 - 13.00
  • večeře 17.30 - 18.30

Výdej stravy se uskutečňuje vždy celé skupině najednou. Pokud zákazník neodebere objednané stravování ve stanovených časech, strava nebude vydána a ztrácí na ni nárok.

V ceně týdenních pobytů je první den večeře a poslední den snídaně, pokud není dohodnuto jinak.

V sezoně květen-září je v provozu recepce s minimarketem a letní zahrádkou se sortimentem točených nápojů pivo/limo, balených nápojů (alko/nealko), slané pečivo, cukrovinky, zmrzliny a fast food. Je také možné zakoupit špekáčky/pečivo na opékání. Půjčujeme sportovní potřeby - míče, sety na stolní tenis a badminton - a to za poplatek 5-10,-Kč/den. K dispozici nonstop nápojový automat na teplé nápoje.
V mimosezoně (říjen-duben) je v provozu bar v hlavní budově - u oběda a večeře.

Upozorňujeme, že ve středisku platí noční klid od 22 hodin.

Počet osob

skupiny musí nahlásit změnu počtu osob na stravování 2 dny před nástupem, nejlépe emailem. Nenahlášené změny akceptujeme od následujícího dne.

Upřesnění počtů osob na stravování v rámci probíhajícího pobytu je možný vždy 24 předem.

Poslední den

ubytování je nutné uvolnit do 10 hodin, klíče vráceny na recepci.
Ubytovací objekty/pokoje musí být uvedeny v původním stavu, tzn. v pořádku, čisté,  bez odpadků. Skupiny odevzdávají klíče najednou.Předpověď počasí


Počasí Brno